Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku

28.08.2019 Kategoria: Uczelnia

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września 2019 roku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 sierpnia 2019 r. w sprawie zmiany nazw niektórych publicznych uczelni zawodowych, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku zmienia nazwę na: Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Obecnie w sanockiej Uczelni kształci się studentów już nie tylko na studiach I stopnia - licencjackich i inżynierskich, ale także na studiach magisterskich. Od roku akademickiego 2019/2020 zostaje uruchomione kształcenie na dwóch nowych kierunkach studiów II stopnia (mechanika i budowa maszyn oraz bezpieczeństwo wewnętrzne) oraz na pierwszych w Sanoku jednolitych studiach magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.