Uczelnia Państwowa w Sanoku po raz kolejny z certyfikatem "Uczelnia Liderów"

07.07.2021 Kategoria: Uczelnia

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku już po raz siódmy otrzymała tytuł i certyfikat „Uczelnia Liderów” w XI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „UCZELNIA LIDERÓW 2021”, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

img_5970_2.jpg

Uroczysta gala finałowa odbyła się 2 lipca w Sheraton Grand Warsaw, a Uczelnię w imieniu rektora dr. inż. Mateusza Kaczmarskiego reprezentował rzecznik prasowy Wojciech Pajestka. W trakcie uroczystości Certyfikaty i Dyplomy potwierdzające nadanie Znaku Jakości odebrało blisko 30 rektorów, dziekanów i innych reprezentantów uczelni z całej Polski.

Oprócz certyfikatu „Uczelnia Liderów” sanocka Alma Mater otrzymała także „Wyróżnienie Specjalne” za ciągłe postępy dotyczące kształcenia praktycznego oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.


Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” od 2011 roku promuje najlepsze polskie uczelnie oraz ich podstawowe jednostki organizacyjne, kształcące absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję