Uczelnia wpisana w miasto!

06.03.2020 Kategoria: Uczelnia

Z całą odpowiedzialnością należy stwierdzić, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku z blisko dwudziestoletnią historią, położona u podnóży Parku Miejskiego - największego parku typu górskiego w Polsce, już na stałe wpisała się w krajobraz Sanoka i trudno wyobrazić sobie miasto bez Uczelni.

Na pierwszym planie po lewej budowa Centrum Symulacji Medycznej, po prawej budynek F, w oddali Centrum Sportowo Dydaktyczne oraz budynki A, B oraz D.

Będziecie mieli okazję odwiedzić to miejsce już 1 kwietnia podczas Dnia Otwartego Uczelni, na który serdecznie zapraszam!

Zdjęcie wykonane przez niezawodnego Artura Mycio - mójsanok.pl, za co serdecznie dziękujemy!

dji_0031.jpg