UNIHOKEISTKI PWSZ MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA!!

24.04.2018 Kategoria: Sport

W dniu 22.04 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Kobiet, którego gospodarzem była uczelnia z Przemyśla. Nasze dziewczyny po ubiegłorocznym sukcesie obroniły tytuł mistrza i to w jakim stylu! - bez straty gola. Dodatkowo nasza zawodniczka Katarzyna Górska została wybrana Najlepszą Zawodniczką Mistrzostw. Na pochwały zasługuje również bramkarka Patrycja Wojtoń, która nie przepuściła ani jednej bramki !!  Ogromne brawa i gratulacje dla całej drużyny za obronę tytułu oraz zdobycie pierwszego w tym sezonie złotego medalu dla naszej uczelni!

Wyniki fazy grupowej:

PWSZ Sanok - PWST-E Jarosław (2:0) Karolina Sobota, Diana Kozdraś.

PWSZ Sanok - PWSZ Krosno (4:0) Katarzyna Górska 3, Diana Kozdraś.

Do fazy finałowej awansowały dwie najlepsze drużyny z grupy i została rozegrana systemem "każdy z każdym" z zaliczeniem wyników fazy grupowej.

PWSZ Sanok - Uniwersytet Rzeszowski (1:0) Katarzyna Górska.

PWSZ Sanok - Politechnika Rzeszowska (3:0) Diana Kozdraś 2, Katarzyna Górska.

Skład drużyny: Katarzyna Górska, Patrycja Wojtoń, Diana Kozdraś, Karolina Sobota, Karolina Wojdyło, Barbara Nikody, Anna Lisowska, Katarzyna Klucz, Dominika Bryndza.

Trener: Mateusz Kowalski.