Uroczyste posiedzenie Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych

18.05.2018 Kategoria: Uczelnia

Władze niemal wszystkich, 33 wyższych szkół zawodowych w Polsce wzięły udział w uroczystym posiedzeniu Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych zorganizowanym z okazji 20. lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

W spotkaniu, które odbyło się w Sali Lustrzanej tarnowskiej PWSZ udział wzięły także władze naszej Uczelni -  doc. dr Elżbieta Cipora, Rektor PWSZ oraz dr Grażyna Rogala – Pawelczyk , Prorektor ds. Prorektor ds. Rozwoju i Nauki.

Podczas spotkania rozmawiano m.in. o przyszłości kierunków pedagogicznych po spodziewanym wejściu w życie nowej ustawy o szkolnictwie wyższym, tzw. Ustawy 2.0., które jak podkreślał w swoim wystąpieniu prof. Witold Stankowski, Przewodniczący Konferencji Rektorów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, nie są zagrożone.

fot. PWSZ w Tarnowie