UWAGA: ubezpieczenie studentów i pracowników – częściowo obowiązkowe

22.10.2020 Kategoria: Uczelnia

Trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) oraz od odpowiedzialności cywilnej (OC). Wagę tych ubezpieczeń znają wszyscy, którzy otrzymali już odszkodowanie.

Do 4 listopada trwa zbiórka składki na ubezpieczenie pracowników i studentów naszej uczelni. Ubezpieczenie NW / OC na niektórych kierunkach jest obowiązkowe ze względu na uczelniane praktyki i wyjazdy.

• Składka roczna NW wynosi 50 zł w wariancie podstawowym na sumę aż 50 000 zł (60 zł w Instytucie Medycznym) lub 80 zł w wariancie rozszerzonym na sumę aż 70 000zł (90 zł w Instytucie Medycznym).
  • Składka OC w Instytucie Medycznym wynosi 26 zł.

Składki studentów zbierają starostowie (informacje dla starostów – strona www.up-sanok.edu.pl/ubezpieczenie i tel. 134655975)

Składki pracowników etatowych będą odliczane z wynagrodzenia (formularz deklaracji jest zamieszczony na stronie internetowej). Pracownicy nieetatowi (zatrudnieni np. na umowę zlecenie) mogą opłacić składkę w Biurze Karier Promocji i Współpracy (pok. 113A).

WIĘCEJ NA TEMAT UBEZPIECZENIA: www.up-sanok.edu.pl/ubezpieczenie

afisz_ubezpieczenie_2020-2021.jpg