Uwaga, fotograficy - konkurs! Do wygrania 5400 euro!

10.07.2017 Kategoria: Uczelnia

Akademickie wyzwanie, w którym do wygrania jest 5400 € za fotografię, która najlepiej odzwierciedla walkę kobiet o równouprawnienie.

Codziennie miliony kobiet na całym świecie dążą do wzmocnienia swojej pozycji, aby miały równe prawa w społeczeństwie. Poszukując najlepszego obrazu reprezentującego ten ruch, Jak&Jil (Mucca.co) ogłasza PhotoChallenge 2017 - Girl Power. Akademicki konkurs, który nagrodzi najlepsze zdjęcie oraz wspomoże jedną z organizacji pozarządowych (wskazaną przez zwycięzcę).
Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję składającą się z fotografów i dziennikarzy, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: oryginalność, kreatywność i realizację tematu.
Za zwycięskie zdjęcie do otrzymania jest nagroda pieniężna w wysokości 5400 €.
Zwycięzca otrzyma 2700€, kolejne 2700€ zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.
Zgłoszenia do PhotoChallenge 2017 trwają do 30.11.2017 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: