UWAGA STUDENCI! Wkrótce Juwenalia!

23.05.2018 Kategoria: Studenci

Samorząd Studencki PWSZ w Sanoku zwraca się z prośbą o zapisy na atrakcje organizowane podczas Juwenaliów 2018.

Oprócz juwenaliowego dnia sportu, żakinady z Uczelni na Plac Harcerski oraz koncertu w klubie CACAO (8 czerwca – piątek), organizatorzy przygotowali także inne, bardzo ciekawe bezpłatne atrakcje, jednak ich organizacja jest uzależniona od ilości osób chętnych do wzięcia w nich udziału. Dlatego bardzo prosimy o kontakt ze starostą lub  kontakt mailowy z Samorządem Studenckim - samorzadpwszsanok@gmail.com  i zapisy. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz wybraną atrakcję.

8 czerwca 2018 roku, godz. 17:00
Spływ pontonowy rzeką San, z Sanoka do Międzybrodzia organizowany przez biuro podróży i turystyki aktywnej PAWUK.

Spływ pontonowy Sanem to czysta przyjemność! San jest rzeką bardzo spokojną, a spływ po niej należy raczej do rekreacyjnych. Niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie.
Więcej na www.pawuk.pl /pontony

8 czerwca 2018 roku, godz. 17:00
Tyrolka nad rzeką San, oraz spacery po linie.

Będzie można korzystać z tyrolki umiejscowionej nad rzeką San w Sanoku. Prędkość, wysokość i adrenalina – ta mieszanka gwarantuje niezapomniane emocje!

8 czerwca 2018 roku godz. 10:00 – 14:00
Turniej gier planszowych – budynek D

9 czerwca 2018 roku, godz. 11.00
Zawody wędkarskie o „Puchar Rektora i Złotą Wędkę” - Staw Sosenki – możliwość grillowania podczas zawodów

9 czerwca 2018 roku godz. 19:00
Ognisko – Koliby MOSiR Sanok
Kiełbasa, piwko i fajna muzyka!

Prosimy o udostępnianie informacji i zapisy!

plakat-poprawki-do-zatwierdzenia.jpg