Wielka miłość i najlepsze życzenia:)

20.10.2017 Kategoria: Uczelnia

- Od czego to się zaczęło? Od wyjazdu przedstawicieli naszej uczelni na Ukrainę - opowiada Ludmiła Komardin, pracownik Biura Promocji i Współpracy. - W ramach akcji promocji polskich szkół wyższych we Lwowie opowiadaliśmy o PWSZ w Sanoku. Tam poznałam Bożenę i Tarasa - byli bardzo zainteresowani możliwością studiowania w Polsce. Nawiązaliśmy kontakt i tak zostali naszymi studentami. Już wtedy byli parą, i to bardzo wyjątkową parą - radośni, przedsiębiorczy, połączeni wspólną pasją podróżniczą – podczas studiów w Sanoku zwiedzili Polskę i Europę, byli też na Erasmusie w Słowacji. Miłość mieli wypisaną na twarzach, więc nie zdziwiłam się, że na trzecim roku postanowili się pobrać. Tydzień temu miał miejsce ich ślub.
Ponieważ PWSZ była niejako „matką chrzestną” tego wydarzenia, wraz z pracownikami Biura Promocji i Współpracy postanowiliśmy zrobić im niespodziankę w postaci filmiku z życzeniami, który został odtworzony podczas wesela. Ponoć niejedne oczy się zaszkliły… Bożenko, Tarasie, wraz z całą społecznością akademicką życzymy Wam samych szczęśliwych dni!