WIELKIE EMOCJE SPORTOWE W PWSZ!

15.03.2018 Kategoria: Sport

Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadający się weekend sportowy w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ. Już w piątek na parkiecie CSD odbędzie się Wojewódzki Finał Licealiady w Unihokeju Chłopców, pod Patronatem Rektor PWSZ. Początek rywalizacji o godzinie 10:00. W turnieju wezmą udział drużyny: II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku, ZS Nr 2 w Dębicy, ZST w Mielcu, CKZiU Nr 1 w Przemyślu, ZS w Lubaczowie. Zdobywcy 1,2,3 miejsca otrzymają puchary i medale ufundowane przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie, który jest organizatorem zawodów. Zwycięzca zawodów wyjedzie na finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 25-27 maja w Elblągu.

Natomiast sobota 17 marca to dalszy ciąg emocji sportowych związanych z unihokejem. Tym razem na najwyższym ogólnopolskim poziomie. Pierwszy raz w historii, unihokejowa drużyna reprezentująca Sanok zagra w półfinale mistrzostw Polski seniorów. Sensacja tegorocznych rozgrywek Salming Ekstraligi Mężczyzn, zespół Wilki Sanok zmierzy się przed własną publicznością z KS Górale Nowy Targ. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania!