Wyjątkowa rutyna. Warsztaty muzyczne dla nauczycieli przedszkoli

29.02.2024 Kategoria: Uczelnia

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli przedszkoli do wzięcia udziału w warsztatach edukacji muzycznej w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Poprowadzi je adiunkt Zakładu Pedagogiki, dr Rafał Fudala. Szkolenie powiązane jest z wydaną niedawno książką zatytułowaną „Wyjątkowa rutyna. Edukacja muzyczna w przedszkolu”, stanowiącą teoretyczne kompendium a zarazem śpiewnik, będący doskonałym materiałem dydaktycznym w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W trakcie warsztatów nauczyciele poznają metodyczne podstawy pracy z piosenką (z wykorzystaniem autorskich metod i utworów zawartych w książce) oraz będą mieli okazję w praktyce przećwiczyć wybrane rozwiązania i pomysły związane z realizacją edukacji muzycznej w przedszkolu.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma zaświadczenie uczestnictwa oraz egzemplarz książki „Wyjątkowa rutyna. Edukacja muzyczna w przedszkolu”.

Termin warsztatów: 19 marca 2024 r.

Miejsce: Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, Sanok, sala 001 D

Koszt uczestnictwa: 100 zł. (cena obejmuje koszt książki, stanowiącej materiał szkoleniowy)

Należność za warsztaty należy wpłacić na konto Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku

Numer rachunku: PKO BP 67 1020 2980 0000 2302 0020 7837

Prosimy o wcześniejszy kontakt w przypadku, kiedy konieczne będzie wystawienie faktury.

Kontakt i zapisy pod adresem rafudala@gmail.com

Termin zapisów upływa 15 marca 2024 r.

rutyna.png