Wykłady w języku angielskim w ramach programu Erasmus+

04.04.2023 Kategoria: Erasmus, Uczelnia

W dniach 27-31 października 2023 r. w Instytucie Gospodarki Rolnej i Leśnej naszej uczelni gościła Pani Ingrida Kepalaite z Utenos kolegija w Litwie. Głównym celem wizyty było przeprowadzenie wykładów dla studentów, ale tradycyjnie nie obyło się także bez zwiedzania uczelni i Sanoka oraz spotkania z pracownikami instytutu.

Na koniec wizyty Pani Kepalaite gościła na Dniu Otwartym, który zrobił na niej bardzo pozytywne wrażenie.

Wizyta została zrealizowana dzięki uczestnictwu uczelni w programie Erasmus+.
Studentów i pracowników zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy po więcej informacji na stronę www.up-sanok.edu.pl/erasmus