Wyróżnienia dla naszych wykładowców

18.10.2017 Kategoria: Uczelnia

Z dumą informujemy o osiągnięciach naszych wykładowców: Małgorzaty Pietrzyckiej i Roberta Handermandera. Pani Małgorzata wyróżniona została z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrodą Burmistrza Sanoka, przyznawaną za szczególne osiągnięcia i znaczące sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej z dziećmi i młodzieżą. Robert Handermander natomiast z rąk dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie otrzymał Nagrodę Indywidualną II stopnia za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce. Serdecznie gratulujemy!