Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym!

01.04.2021 Kategoria: Uczelnia

W imieniu Głównego Urzędu Statystycznego zapraszamy na Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań, który  zostanie przeprowadzony od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku.

Będzie on w pełni realizowany przy użyciu interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie GUS. Obowiązkiem spisowym będą objęte:

• osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski, osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania;
  • mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

Więcej informacji na plakacie oraz na https://rzeszow.stat.gov.pl/nsp-2021/

plakata3_nsp2021.jpg