Zapraszamy na spotkania z doradcą zawodowym w ramach projektu "Kompetencje-Rozwój-Samorealizacja!"

05.06.2019 Kategoria: Uczelnia

Zapraszamy studentów I i II stopnia PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku  na indywidualne spotkania z doradcą zawodowym!

W ramach doradztwa możesz liczyć m. in. na:

pomoc w określeniu swoich celów zawodowych i zaplanowaniu kariery, pomoc w określeniu swoich mocnych i słabych stron, informacje, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Twojej branży, doradztwo w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM, próbną rozmowę kwalifikacyjną, informacje dotyczące współczesnych form rekrutacji i selekcji pracowników.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym  należy zgłosić się do Biura Projektów pok. 114, bud. A.

Spotkania doradcze prowadzone w Biurze Projektów PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku są poufne!

Doradztwo jest realizowane w ramach projektu pn. Kompetencje-Rozwój-Samorealizacja!