Zapraszamy na warsztaty muzyczne!

14.03.2018 Kategoria: Uczelnia

Chcesz się dowiedzieć, czy idziesz właściwą drogą, by zostać artsytą? A może szukasz inspiracji lub profesjonalnej porady? Serdecznie zapraszamy na warsztaty muzyczne, które odbędą się w dniach:
- 17 marca, o godz. 10.00, w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku (budynek B, sala 204); prowadzący: dr Monika Brewczak (śpiew, zespoły wokalne) i mgr Robert Handermander (instrumenty klawiszowe, zespoły instrumentalne),
- 26-27 marca, o godz. 10.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku; prowadzący: dr Olga Boczar (śpiew, zespoły wokalne), mgr Michał Szkil (instrumenty klawiszowe, zespoły instrumentalne),
- 21 kwietnia, o godz. 10.00, w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku (budynek B, sala 204); prowadzący: dr Monika Brewczak (śpiew, zespoły wokalne) i mgr Robert Handermander (instrumenty klawiszowe, zespoły instrumentalne).
Zapraszamy!