Zbiórka artykułów dla hospicjum dziecięcego DARMED

01.12.2017 Kategoria: Uczelnia

Koło Naukowe Służb Społecznych „Przyjazna Dłoń” działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, zaprasza wszystkich wykładowców, studentów oraz pracowników uczelni do wzięcia udziału w zbiórce artykułów dla hospicjum dziecięcego DARMED w Brzozowie, obejmującego terenem swojego działania powiat sanocki, brzozowski, krośnieński, bieszczadzki i leski.

Hospicjum zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską przez 7 dni w tygodniu i obejmuje swoją opieką 28 nieuleczalnie chorych dzieci i młodzieży w wieku od 9 miesięcy do 20 roku życia. Potrzeby hospicjum to: zabawki, artykuły szkolne, słodycze, odzież, pidżamy, żywność, chemia gospodarcza, odzież sportowa, pieluchy, środki czystości, pościel, kosmetyki, koce, poduszki, bajki, ręczniki, olejki do masażu i inne.

Wszystkie artykuły prosimy składać w rektoracie PWSZ w dniach 1.12-19.12 2017 r. W tym szczególnym okresier świątecznym połączmy siły, by pomóc potrzebującym. Razem możemy więcej!