Zmiana godzin pracy dziekanatów (sekretariatów DTS)

14.10.2020 Kategoria: Uczelnia

Informujemy, że Dział Toku Studiów (sekretariat główny i sekretariaty instytutowe) przyjmują bezpośrednio studentów od poniedziałku do czwartku wyłącznie w godzinach 13.00-15.00, w piątki od godziny 14:30-16:30.

Ograniczenie wprowadzane jest w związku ze zwiększonym zagrożeniem epidemicznym i koniecznością zapewnienia studentom i pracownikom bezpiecznych warunków kształcenia i pracy.

W trosce o zdrowie studentów zapraszamy do korzystania z elektronicznych źródeł kontaktu z Działem Toku Studiów. Przypominamy również, że zgodnie z instrukcją postępowania przy załatwianiu podań studenckich związanych z tokiem studiów podstawową metodą składania podań i wniosków przez studentów jest e-dziekanat (link do e-dziekanatu – kliknij tutaj).

Wszystkie formularze podań dostępne są po zalogowaniu się na swoje konto w e-dziekanacie oraz na stronie internetowej Uczelni.

Pliki do pobrania

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję