Życzenia Pani Rektor z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia

07.04.2020 Kategoria: Uczelnia

Szanowni Państwo,

w tym szczególnym Dniu Pracownika Służby Zdrowia, pragnę złożyć pielęgniarkom, ratownikom medycznym, lekarzom i wszystkim pracownikom ochrony zdrowia oraz studentom kierunków medycznych Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia pracę, będącą jednocześnie służbą na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego.  W czasie pandemii koronawirusa praca ta ma szczególny wydźwięk i charakter, ponieważ ratując ludzkie życie niejednokrotnie narażacie Państwo zdrowie własne i swoich najbliższych. Życzę, aby ta trudna misja była bezpieczna, cieszyła się dużym uznaniem, a wykonywane przez Państwa zawody miały duży prestiż społeczny.

Rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku

dr hab. Eżbieta Cipora, prof. ucz.