Nowe Zeszyty Naukowe wkrótce

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Drodzy Studenci, Czytelnicy!

Już wkrótce do Biblioteki Uczelnianej zawita dwunasty numer Zeszytów Naukowych.

Jest to dla nas podniosłe wydarzenie, ponieważ w tym roku  Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku świętuje jubileusz XX - lecia swojej działaności edukacyjnej i naukowej.

W numerze dwunastym Zeszytu Naukowego Uczelni na pewno będziecie mieli okazję przeczytać wiele prac młodych naukowców, studentów, którzy pisali samodzielnie lub przy współpracy ze swoimi promotorami oraz artykuły doświadczonych naukowców. Ciekawe jak Wam się spodoba połączenie młodości z doświadczeniem?

Piszcie do nas o swoich refleksjach, przemyśleniach: biblioteka@up-sanok.edu.pl

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej: https://up-sanok.edu.pl/biblioteka/wydawnictwa