XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,Na pograniczach kultur i narodów"

27.03.2024

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa na tegoroczną, XII Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Na pograniczach kultur i narodów" , która odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 12-14 września 2024 roku w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Celem organizatorów jest przedstawienie złożoności problematyki pograniczy rozumianych nie tylko w kategoriach przestrzenno – etnicznych, ale także jako miejsca spotkania się odmiennych zbiorowości, zróżnicowanych nie tylko społecznie, ale także religijnie, kulturowo z ich wzajemnym oddziaływaniem na siebie. Do spotkania i naukowego dialogu zapraszamy badaczy różnych specjalności z ośrodków naukowych w kraju i z zagranicy, zakładając szeroki zakres prezentacji problemów w wymiarze historycznym i współczesnym, w wielu aspektach – socjologicznych, ekonomicznych, kulturoznawczych, wyznaniowych oraz edukacyjnych.

Więcej informacji na https://up-sanok.edu.pl/pogranicza 

pogranicza24.jpgdofinansowanie24new.png

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję