Ekonomika gospodarstwa rolnego

30.09.2021

- grafik zajęć - II semestr 2021/2022 - kliknij tutaj aby pobrać

- W związku z rozwojem sytuacji epidemicznej w kraju, wszystkie zajęcia (oprócz ćwiczeń terenowych w II semestrze) odbywać się będą zdalnie za pośrednictwem platformy MSTeams. Każdy słuchacz ma swoje indywidualne konto na platformie MSTeams (konta aktywne będą od 10 października).

Instrukcja korzystania z platformy MSTeams znajduje się na stronie internetowej Uczelni Praca zdalna / Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku (up-sanok.edu.pl)

- Dla wszystkich słuchaczy studiów podyplomowych aktywowany został dostęp do e-dziekanatu. Jest to system dzieki któremu będziecie mieli Państwo stały dostęp do swoich ocen, informacji o poszczególnych przedmiotach, jak równiez bezpośredni kontakt z wykładowcami i Działem Toku Studiów.

Informacje o sposobie logowania do systemu - kliknij tutaj. 

Na pierwszych zajęciach spotka się z Państwem kierownik studiów podyplomowych, który przekarze szczegółowe informacje techniczno-organizacyjne, podział na grupy (ewentualne zmiany grup) oraz wykaz numerów albumu poszczególnych słuchaczy. 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję