wyszukiwanie zaawansowane

Wyniki wyszukiwania: pracownik

Rezultaty: 161 - 170 z 19 podstron

Pielęgniarstwo um

Charakterystyka profilu absolwenta (możliwości zatrudnienia oraz kontynuacji kształcenia) Dyplom magistra pielęgniarstwa uzyskuje absolwent studiów drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo, (...)

/opis-pielegniarstwo-um/

Najlepiej płatne zawody w Polsce 2021

Pytanie o najlepiej płatne zawody wcale nie jest takie oczywiste, a odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna. Wysokość zarobków zależy od bardzo wielu czynników, m.in. branży, województwa, (...)

/kariera/rynek-pracy/

Informacje ogólne

Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości Kształcenia (WSZJK) 1. Informacje ogólne: W trosce o stałe podnoszenie jakości kształcenia – czynnika warunkującego dalszy rozwój oraz wzmocnienie pozycji (...)

/inne/jakosc-ksztalcenia/

Listy gratulacyjne i podziękowania 2019

Listy gratulacyjne i podziękowania dla uczelni i jej pracowników

/inne/listy/

Listy gratulacyjne i podziękowania 2020

Listy gratulacyjne i podziękowania dla uczelni i jej pracowników

/inne/listy/

Budowa Centrum Symulacji Medycznej dla kierunków; pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne

Projekt pn.: Budowa Centrum Symulacji Medycznej dla kierunków; pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne oraz wyposażenie pracowni i laboratoriów dla kierunku mechanika i budowa maszyn w PWSZ im. Jana (...)

/inwestycje-uczelniane/budowa-centrum-symulacji-medycznej-dla-kierunkow--pielegniarstwo-i-ratownictwo-medyczne/

Oddanie do użytku budynku F tzw."Arsenału"

Informujemy, że w dniu 7 października 2005 roku nastąpiło uroczyste oddanie do użytku nowego obiektu dydaktycznego tzw. "Arsenału" w którym znajduje się Instytut Rolnictwa, biblioteka uczelniana (...)

/inwestycje-uczelniane/oddanie-do-uzytku-budynku-f-tzwarsenalu/

BIURO REKTORA

Biuro Rektora tel.13 46 559 52, fax.13 46 559 59email: rektorat@up-sanok.edu.pl BUDYNEK A REKTORAT  Do zadań Biura Rektora należy prowadzenie wszelkiej dokumentacji działalności Rektora i (...)

/jednostki-uczelniane/biuro-rektora/

Zadania

Podstawowe zadania Sekcji 1. Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych jest jednostką administracji UP i podlega bezpośrednio Rektorowi. 2. Do podstawowych zadań Sekcji należy: 1. (...)

/jednostki-uczelniane/pelnomocnik-ds-ochrony-informacji-niejawnych/zadania/

PROGRAM ERASMUS W PIGUŁCE

ERASMUS W EUROPIE I W POLSCEProgram Erasmus powstał w 1987 roku (dokładnie 15 czerwca). Od początku program wspiera wymianę studentów i nauczycieli akademickich pomiędzy uczelniami. Adekwatnie do (...)

/erasmus/o-programie/

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję