wyszukiwanie zaawansowane

Wyniki wyszukiwania: pracownik

Rezultaty: 151 - 160 z 16 podstron

Ochrona danych osobowych

Kierunek: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA: Studia skierowane są do osób, które zajmują się lub chcą się zajmować zagadnieniami ochrony danych osobowych w jednostkach (...)

/opis-ochrona-do/

Pielęgniarstwo

Program kształcenia na kierunku pielęgniarstwo jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej, a uzyskany dyplom umożliwia pracę nie tylko w Polsce, ale i w krajach Wspólnoty. Cykl kształcenia na (...)

/opis-pielegniarstwo/

Pielęgniarstwo um

Charakterystyka profilu absolwenta (możliwości zatrudnienia oraz kontynuacji kształcenia) Dyplom magistra pielęgniarstwa uzyskuje absolwent studiów drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo, (...)

/opis-pielegniarstwo-um/

Zadania

Podstawowe zadania Sekcji 1. Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych jest jednostką administracji UP i podlega bezpośrednio Rektorowi. 2. Do podstawowych zadań Sekcji należy: 1. (...)

/jednostki-uczelniane/pelnomocnik-ds-ochrony-informacji-niejawnych/zadania/

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję