wyszukiwanie zaawansowane

Wyniki wyszukiwania: plan

Rezultaty: 11 - 20 z 13 podstron

Dział organizacyjny

Dział organizacyjny (przetargi, inwestycje)  tel. 13 46 559 68 asabat@up-sanok.edu.pl  Budynek A pok. 207 Do zadań Działu Organizacyjnego Uczelni należy w szczególności: 1) prowadzenie zamówień (...)

/jednostki-uczelniane/dzial-organizacyjny/

Gotowość obronna państwa

Gotowość obronna państwa określana jest jako proces zapewniający stabilny rozwój elementów systemu obronnego państwa na rzecz utrzymania bezpieczeństwa państwa. Poziom przygotowań obronnych (...)

/jednostki-uczelniane/pelnomocnik-ds-ochrony-informacji-niejawnych/ochronnosc-i-bezpieczenstwo/

"500 km dla czterech łap" - z Katarzyną Łagożny rozmawia Wojciech Pajestka

/aktualnosci/500-km-dla-czterech-lap---z-katarzyna-lagozny-rozmawia-wojciech-pajestka-738.html

Jak edukacja wczesnoszkolna czerpie pożytki z Centrum SD?

Zajęcia z wychowania fizycznego w edukacji wczesnoszkolnej prowadzone w świetnych warunkach pozwalają studentkom pedagogiki nie tylko na teoretyczne planowanie ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych, (...)

/aktualnosci/jak-edukacja-wczesnoszkolna-czerpie-pozytki-z-centrum-sd-17.html

PROGRAM ERASMUS+ DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

 FAQ czyli NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA   Jakie możliwości wyjazdu zagranicznego mają nauczyciele akademiccy UP im. Jana Grodka w Sanoku? Nauczyciel akademicki naszej uczelni może wyjechać w (...)

/erasmus/dla-nauczycieli-akademickich/

PROGRAM ERASMUS+ DLA PRACOWNIKÓW NIEDYDAKTYCZNYCH

Zapraszamy serdecznie na indywidualne konsultacje osoby, które mają pytania odnośnie organizacji programu w naszej uczelni. Polecamy przed wizytą przejrzeć oficjalną stronę (...)

/erasmus/dla-pracownikow-niedydaktycznych/

„Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu” - spotkanie z doradcą zawodowym

W dniu 29.11.2019 Biuro Karier, Promocji i Współpracy wraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie zorganizowało zajęcia - „Rola zainteresowań, (...)

/kariera/szkolenia/

Gosp.łowiecka

Kierunek: Gospodarka łowiecka w górskich ekosystemach rolnych i leśnych 1. DO KOGO KIEROWANE SĄ STUDIA: Studia podyplomowe Gospodarka łowiecka w górskich ekosystemach rolnych i leśnych kierowane (...)

/opis-gosplowiecka/

Pedagogika

W Zakładzie Pedagogiki UP im. Jana Grodka w Sanoku kształcimy studentów na dwóch kierunkach: 1) kierunek Pedagogika Specjalności: - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna, - (...)

/opis-pedagogika/

Pedagogika-mgr

W Zakładzie Pedagogiki UP im. Jana Grodka w Sanoku kształcimy studentów na dwóch kierunkach: 1) kierunek Pedagogika (szczegóły TUTAJ) Specjalności: - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia (...)

/opis-pedagogika-mgr/

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję