Organizacja zajęć i informacje dla nowych studentów

29.09.2021 Kategoria: Studenci, Uczelnia

INFORMACJA DLA NOWYCH STUDENTÓW

Wszystkich kandydatów przyjętych na studia w roku akademickim 2021/2022 prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w zakładce Dział Toku Studiów. KLIKNIJ TUTAJ

Znaleźć tam można ważne wskazówki dotyczące ślubowania, legitymacji studenckiej czy obowiązkowego szkolenia BHP.

Dodatkowo warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi nauczania zdalnego TUTAJ.

ORGANIZACJA POCZĄTKU ROKU AKADEMICKIEGO

• 1 października 2021 r. odbędzie się uroczysta uroczysta inauguracja roku akademickiego (program KLIKNIJ TUTAJ) i tego dnia nie będą się odbywać zajęcia.

• W dniach 2-3 października 2021 r. nie ma zajęć (dotyczy wszystkich studentów).

• Pierwsze zajęcia w uczelni rozpoczną się 4 października 2021 r. zgodnie z planami zajęć umieszczonymi TUTAJ. Plany te będą na bieżąco aktualizowane, więc warto sprawdzać ww. stronę.